Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek
aktualizováno: 15.06.2009 20:36:07

Jorkšírský Teriér

Kamarádi

Macíček z Teplic

Ahoj já jsem Macek ( někdy mi říkaji Pitbul) z Teplic, je to více jak rok co jsem bydlel na ulici, ale jednou šla kolem moje panička a asi jsem ji zaujal svým temperamentem nebo co a už si mě vezla výtahem domů. Celé 2 dny jsem prospal, jsem kastrovaný, vážím okolo 7 kg a jsem velký nenasyta, to jde i možná vidět. Jsem také pěkný lump a umím pěkně zlobit, nerad se muchluju přijde mi to moc holčičí, ale někdy to podrbání za uchem je vážně dobrý. Čím starší tím citlivější. Cherinku, mám moc rád vždycky spolu strašně řádíme a ničíme všechno kolem nás. 

Kylie z Prahy

Ahoj jmenuji si Kylie a narodila jsem se 2.července 2005 v Českým Brodě. Nyní bydlím v Praze se svoji paničkou. Mám ráda svoje granulky Royal Canin různé paštiky a sušené plíce. Svoji paničku umím pozlobit a dělat samí lumpárny, ale večer si pak zalezu s ní do postýlky a chci se mazlit a tulit. Vážím 1,75 kg. Se Cherinkou si hrajeme vždycky, když přijedu s Prahy, sice jsem oproti ní prcek, ale umíme si poradit, od čeho jsme ženský.

Delron Keon Libami

Tento krasavec se narodil 6. září 2007 v Chovatelské stanici Libami, je ze 12 sourozenců a roste jako z vody. Svůj temperament se snaží vybít jak na páničcích tak i na cvičáku, kde pilně trénuje základní poslušnost. Pokud chcete vědět více, tak se podívejte na www.delron.cz

Adélka z Teplic

Adélka je náš nový člen rodiny. Je to zakrslý králíček, který se nebojí  Cherinky a dává jí co proto. Nechá se chytit, kouká v klidu s námi  na televizi a je to největší žrout na světě. Nejraději má jablíčko a mrkvičku (pro dobroty si umí rychle dohopsat až k nám).

TOPlist