Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek
aktualizováno: 15.06.2009 20:36:07

Jorkšírský Teriér

Venussia Cherí

Pár vět  o Cherince.....

Nejprve se Vám představím. Celým jménem se jmenuji Venussia Cherí pod Měndou. Páníčci mi říkají Cherinko, Cherdo, a když něco provedu tak Jarmilo. Narodila jsem se 27. 12. 2006 v Hýskově u Berouna. Jsem ze šesti sourozenců, mám 3 brášky a 2 sestřičky, který jsou již v  nových domovech jako já. Bohužel nevím o nich vůbec nic, takže kdyby jste o nich někdo něco věděli, tak mi prosím napište.

Bydlím v  centru Teplic, takže to mám blízko na Zámeckou zahradu, kde mě můžete potkat jak čmuchám.V baráčku tu se mnou bydlí také ještě rybičky, takže tu nejsem sama. Příští rok mám slíbenou kamarádku, tak uvidíme s kým tu budu nakonec válčit. Když se nudím mám tu několik hraček (míček, uzel, plno pískacích hraček a takovou velkou kachnu, která už nepíská    a ani nemá jednu nožičku a ocásek, ale tu mám nejradši).

Ráda chodím na procházky, spinkám s páničky pod peřinou a vyhřívám se pod topením. Navštěvuji kocoura Macka, se  kterým hrajeme válečně bitvy kdo z  koho, prostě jsem normální pejsek, který se rád seznamuje, hraje si s  ostatními a zkoumá co se dá.

Když mě někdo chce potěšit stačí mi dát kousek kuřecího masa, a budu mu za to hodně vděčná, jinak mám ráda všechny různé pamlsky. Teda, abych to upřesnila, já jím úplně všechno. Jak vidím jídlo, neznám bratra. Mým hlavním jídlem je  Eucanuba   pro malá plemena a moc mi chutnají, hned se po nich slehne zem, a když mi je zalijou vývarem, zaslyší jen mlasknutí a vše je fuč. Moje váha také tomu odpovídá nyní vážím více jak 4 kg,  to byl i důvod proč jsem se nechala ostříhat, takže bonitace je pasé, ale mě to vůbec nevadí, aspoň mě furt nemučí s tim jejím česáním.

Už mám druhý zuby, musela jsem si je teda nechat nějaký vytrhat, ale jsem silná holka a zvládla jsem to na jedničku, teď už zase můžu kousat ty moje nadšence.

A hlavně jsem pěkná roubířka, to je asi ta moje největší vlastnost. Naučila jsem se i poslouchat.Na dokonalé základní poslušnosti ještě pracujeme, ale to zvládneme. Musím trénovat, abych potom mohla učit mladší sestřičku. Co bych Vám ještě tak napsala? Případné dotazy na můj e-mail nebo do vzkazů. Děkuji

          

TOPlist